Gizlilik ve Güvenlik

Gizlilik Sözleşmesi

Nemesisshoes.com, siz müşterilerine daha iyi Hizmet verebilmek Için personal bilgilerinizi (isim, yaş, adres, vs.) sizlerden Talep etmektedir. Müşterinin Sisteme girdiği Tüm bilgilere sadece sadece Müşteri ulaşabilmekte ziyaretinde bu Bilgileri sadece sadece Müşteri Hakkında değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması, Bunları degistirmesi mumkun Değildir. Yasal Olarak belirlenen çerçevede toplanan ziyaretinde saklanan bu Bilgiler Müşteri profillerine Yönelik Özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması Çalışmaları Sadece Nemesisshoes.com bunyesinde bulunan kullanılmaktadır istenmeyen e-postaların iletilmemesine Yönelik Müşteri "sınıflandırma" ve.

Nemesisshoes.com, alışveriş süresince topladığı bilgileri, müşterinin haberi ya da aksi Bir talimatı olmaksızın, Üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, Faaliyet dışı hicbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta satmamaktadır ettik. Nemesisshoes ' dan Gönderilen maillerin alt kısmında Bulunan " Nemesisshoes' bültenini almak istemiyorsanız lütfen tıklayınız" linkine Tıklayarak posta gönderim listesinden Kolayca çıkabilirsiniz. Müşterinin Sisteme girdiği Tüm bilgilere sadece sadece Müşteri ulaşabilmekte ziyaretinde bu Bilgileri sadece sadece Müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması. Bunları degistirmesi mumkun Değildir. Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin Talep Edilmesi Halinde A.Ş. yürürlükteki emredici nüfuslar hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak Zorunda Olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

Ödeme sayfasında Istenen Kredi Kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz Değerli müşterilerimizin güvenliğini en Üst seviyede tutmak amacıyla hicbir sekilde Nemesisshoes.com veya ona Hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu sekılde ödemeye Yönelik Tüm işlemler Nemesisshoes.com ara yüzü Üzerinden banka ile. bilgisayarınız Arasında gerceklesmesi sağlanmaktadır.

Kredi Kartı şifresi gibi Bilgiler Nemesisshoes.com Tarafından görülmez kaydedilmez.